Depilacja Laserowa


1 minut czytania

Szybko odrastające uciążliwe włoski, podrażniona skóra, a nawet ból – każda kobieta doświadczyła tych niedogodności.

 Czy możesz sobie wyobrazić gładką skórę nóg, pod pachami oraz w okolicy bikini bez konieczności częstego stosowania maszynki? 

Kobiety dla pięknego wyglądu są w stanie poświęcić bardzo dużo, ale specjaliści nie pozostają obojętni na ich dyskomfort, dlatego proponują innowacyjne sposoby na pozbycie się niechcianych włosków.


Wielkimi krokami zbliża się lato, a Ty chcesz pokazać się na plaży w swoim nowym bikini?

 A może przed Tobą impreza firmowa bądź ważne wydarzenie rodzinne, na które planujesz założyć małą czarną i wysokie szpilki? 


Kobiety coraz chętniej poddają się nowoczesnym zabiegom depilacji laserowej, która pozwala im wyeliminować z codziennego rytuału pielęgnacyjnego golenie nóg, skóry pod pachami, okolic bikini, a także wąsika na twarzy, nie na chwilę, a na zawsze. Za co również Ty możesz docenić tę metodę?

Light Sheer – nowe spojrzenie na depilację laserową

Depilację laserem kobiety pokochały przede wszystkim z powodu braku bólu oraz dużej skuteczności.

Dzięki kilku zabiegom mogą pozbyć się niechcianych włosków na bardzo długi czas, na 2 miesiące, na całe słoneczne wakacje lub na zawsze pożegnać się z maszynką do golenia. Metoda usuwania owłosienia laserem jest znana już od kilku lat i z pewnością nie jest Ci obca, być może nawet poddawałaś się już kilku zabiegom. Wciąż jest jednak udoskonalana, aby zwiększać efekty i zapewnić kobietom maksymalny komfort podczas zabiegu.

Obecnie za najefektywniejszą uważa się depilację laserową z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu LightSheer. Stosuje się ją na każdą część ciała – pachy, łydki i uda, okolice bikini, twarz i klatkę piersiową.

Dzięki wiązce światła o dużej energii cebulka włosa jest niszczona na stałe, a włos już nie odrasta. Już po pierwszym zabiegu zniszczeniu ulega ok. 30% włosów, czyli… ok. 5000 na nogach i prawie 200 na pachach. Każda z nas ma na nogach ok. 16 800 włosków, Ty po pierwszym zabiegu możesz ich mieć już jedynie 11 800! Chcąc uzyskać finalny efekt i zapomnieć o regularnym goleniu, należy poddać się 5 – 8 zabiegom.


LightSheer Desire to światowy przełom w dziedzinie urządzeń depilacyjnych. Na tle starszych modeli wyróżnia się on:

  • skróconym czasem trwania zabiegu depilacji,
  • znacznie słabszymi odczuciami bólowymi, przez co eliminuje konieczność stosowania środków znieczulających.

Kilka sesji pozwoli ci uzyskać idealnie gładką skórę bez niechcianych włosków. Pierwsze efekty po depilacji laserowej są widoczne od razu. 

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.