Opinie


Opnie na temat depilacji laserowej w Myślenicach . Spektakularne efekty depilacji , zamykania naczynek, odmładzania

Serdecznie polecam salon. Jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej i już cieszę się znacznie przerzedzonym owłosieniem. Przede mną kolejne 3 zabiegi i raz na zawsze pożegnam się z maszynką. Obsługa w salonie na bardzo wysokim poziomie. Pani opowiedziała o przebiegu całego procesu depilacji, przeciwwskazaniach i możliwych działaniach niepożądanych podczas jak i po zabiegu. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam to miejsce."

Katarzyna PawełekArchitekt wnętrz

Pani właścicielka rzeczywiście jest niesamowita! :) Bardzo profesjonalnie przeprowadza zabiegi, a przy tym ma fantastyczne podejście, jest miła, potrafi zagadać i zanim się człowiek zorientuje, już jest po wszystkim :) Jeśli sugeruje jakiś produkt, to rzeczowo tłumaczy dlaczego konkretnie ten i nie próbuje nic wciskać na siłę jak niektórzy. W tym miejscu czuję się bardzo komfortowo, polecam!"

Patrycja GwiżdżModelka

Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. Podczas wizyty Pani kosmetolog objaśniła mi dokładnie jak będzie przebiegać depilacja, jakie będą efekty i ile zabiegów muszę wykonać. Okazało się, że to naprawdę praktycznie i nie boli, już po pierwszym zabiegu widzę ogromną różnicę! POLECAM z całego serca!!!"

Amanda CupiałRadca prawny